Logo

SNOWBOARD BURTON HITNOO

Број на оглас: 3148303 | Објавен на: 18.02.2019, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu zacuvana snow board daska za skijanje komplet so se vezovi marka burton .Za poveke info na tel 078-271-061

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dzonka

Потврден огласувач