Logo

Stokke Xplory V3 + Stokke IziSleep Be safe

Број на оглас: 3149043 | Објавен на: 15.05.2019, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Количка Stokke Xplory V3 и седиште/транспортер Stokke IziSleep BeSafe. Користени, супер сочувани.
Повеќе инфо на тел.: 075 416 420

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 dc judge

Потврден огласувач