Logo

Aparat za merenje krven pritisok digitalen Апарат притисок

Број на оглас: 3149295 | Објавен на: 23.01.2019, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Вид на оглас: Се продава


дигитален апарат за мерење на крвен притисок на батерии и УСБ приклучок за полнаќ од мобилем , работи и само со приклучен усб полнач.
испорака преку карго експрес
оставете ваше име и мобилен испорака нареден ден

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 kupinainternet

Потврден огласувач