Logo

AUDI A6.2.7.TDI cuatro

Број на оглас: 3149685 | Објавен на: 20.04.2019, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 5.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se podava so rek so pllav karton se servisiren so elektricni prozori zavesi elektricna fabricna so dober sostojbata so 2 kluci ekstra cena za kesh zamena druk cena

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 qamil

Потврден огласувач