Logo

Mercedes a180 cdi

Број на оглас: 3149712 | Објавен на: 17.02.2019, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes a180 cdi
Full oprema avantgard
Registriran so zelen karton do 12.2019
Kompletno servisiran so servisna kniska
Novi letni I zimski gumi
Bez zabeleski I dodatni vlozuvanja

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 bobi010

Потврден огласувач