Logo

Skii Atomic SL9

Број на оглас: 3150073 | Објавен на: 12.02.2019, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Doneseni od Germanjja
170cm

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Steruli