Logo

Seat Leon 1.9TDI Fr

Број на оглас: 3150560 | Објавен на: 24.04.2019, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon
1.9TDI
2005
204.000km, (servisna kniska od CH)
150ks + Chip preku 200++ks
6 brzini menuvac
Koza,Abs,Climateonik,Tempomat,Greaci na sediste,elektro sediste,Trokraten volan,Bord kompjuter,A test na foli, originalni 2 kluca.....

Aluminski bandasi 18 so mnogu dobri gumi letni, kolata e mnogu socuvana....

tel: 070 589 957

  Кичево

Прати Е-Маил

  Lirim

Потврден огласувач