Logo

Продавам Huawei P Smart

Број на оглас: 3150583 | Објавен на: 23.02.2019, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P Smart

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 7.000 МКД
7.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам одлично сочуван P Smart, од почеток користен со фабрички скрин протектор и маска. Нема гребаници и никакви оштетувања

Линк до спецификации:
https://www.gsmarena.com/huawei_p_smart-8961.php

Има уште 12 месеци гаранција од Нептун. Без замени.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Naum

Потврден огласувач