Logo

Најдобар и најстабилен IPTV сервис - da-iptv.com

Број на оглас: 3151315 | Објавен на: 21.05.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 55 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


На нашите клиенти му нудиме најдобар и најстабилен IPTV сервис со над 10.000+ канали и 3.000+ VOD канали. www.da-iptv.com


На нашите клиенти му нудиме ексклузивен пристап на повеќе од 10.000+ канали и 3.000+ VOD,
кои се движат од ваши омилени спортови, филмови и ТВ шоуа. Секој ден работиме за надградување на нови канали.
Нашиот IPTV сервис можете да го гледате на:
IOS
ANDROID
PC
SMART TV
SMART TV BOX
MAG
Enigma2

За HD слика ви треба интернет брзина со 16mbps, а за FHD брзина ви треба 40mbps.

Имаме повеќе пакети
1 месец- 9 Евра
3 месеци- 20 евра
6 месеци- 40 евра
12 месеци- 55 евра.
Имате 24h тест кои можете и сами да се уверите дека нудиме најдобро и најстабилно IPTV.
Нудиме ТВ Смарт Box – 2700 денари
Можете слободно да не посетите на www.da-iptv.com секое ваше прашање е одговорено на нашата веб страна.
За повеќе информации
Вибер- 075864435
Емаил-contact@da-iptv.com

facebook.com/daiptvmkd

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  da-iptv

Потврден огласувач