Logo

MERCEDES E270 CDI

Број на оглас: 3151337 | Објавен на: 16.02.2019, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


*MERCEDES E 270 CDI 2000 GODINA
*-REGISTRIRAN DO 05.03.2019
*-NOVI 4 GUMI (2godini garancija )
*-KILMATRONIK ,FABRICKO RADIJO KOMANDI NA VOLAN CD ShARZER,
* ELEKTRIKA NA ShIBER PROZORI RETROVIZORI GEPEK
* KOLATA E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA FULL OPREMA I SVE RABOTI ODLICEN ENTERIER SVE SI E FABRICKO NEMA NISTO SKRSENO ILI ISKINATO
* POVEKE INFORMACII NA: 071-382-252

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ad

Потврден огласувач