Logo

Mercedes Benz Vito 112CDI

Број на оглас: 3151351 | Објавен на: 29.05.2020, 13:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kombeto e tovarno, socuvano 2001 godina so pominati okolu 230 000km, koristeno za sopstveni potrebi redovno servisirano so novi predni gumi. Nov akumulator Registrirano do 09/2020. Smeneta lamela komplet pred 10000km. Moze zamena.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач