Logo

Suzuki swift

Број на оглас: 3151359 | Објавен на: 14.09.2019, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 987 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Suzuki swift 99god rrgistrirana cela god

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  ivica

Потврден огласувач