Logo

Професионално перење, сушење и пеглање

Број на оглас: 3151647 | Објавен на: 18.01.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Хигиенски и Хемиско чистење / Хемиско чистење

Вид на оглас: Се продава


Crystal Clean е сервис за перење кој нуди професионално машинско перење, сушење и пеглање како е хемиско чистење на
-алишта
-фустани
-венчаници
-одела
-постелнини
-чаршави
-јоргани и ќебиња
-јакни и останат вид текстил.
Работиме со професионални детергенти кои се еколошки тестирани, не ги оштетуваат материјалите и ја враќаат природната боја. Соработуваме со хотели, ресторани, апартмани, салони за убавина, ординации, бутици. Се наоѓаме на ул. Браќа Миладиновци бр. 3 Струга (во Струшката чаршија помеѓу битук Ричи и сендвичара 501) Тел за контакт 072225014

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Crystal Clean Laundry Service (претпријатие)

Потврден огласувач