Logo

Се продава NEW HOLLAND

Број на оглас: 3151756 | Објавен на: 11.02.2019, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Се продава комбајн NEW HOLLAND TX30 93год.
3,80 внатрешно хедер.. хидро погон 4тонски бункер сецкалка за слама одлично сочуван нови предни гуми.Цена по договор
.Za poveke info 071 378 895

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  tonci

Потврден огласувач