Logo

IPHONE 6

Број на оглас: 3151772 | Објавен на: 16.02.2019, 15:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 6

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 6.500 МКД
7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Moze i zamena
Prednost samsung j4+,samsung j6..
078982633
078982633
078982633

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Корисник

Потврден огласувач