Logo

Huawei P10 plus

Број на оглас: 3151778 | Објавен на: 05.04.2019, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P10 plus

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 15.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Telefonot e koristen isklucivo so zastitna maska sto znaci nema nikakvi ostetuvanja i e so ful pakuvanje . Garancija do 24.11.2019 god. Mozi i zamena za Samsung Cenata e isklucivo za kes

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач