Logo

LG G2 mini

Број на оглас: 3152433 | Објавен на: 19.02.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: G2 mini

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu socuvan skoro nov LG G2 mini. Bela boja so 2 maski i skrin protektor. original polnac i kutija. 100% ispraven. RABOTI SAMO NA T- MOBILE KARTICKI.

 Toме

Потврден огласувач