Logo

MINI COOPER 1.6 - 2002 god

Број на оглас: 3152585 | Објавен на: 22.02.2019, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Coope

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava mini cooper 1.6 116ks 2002 godina registriran servisiran 4 novi gumi moze zamena.
Za poveke informacii: 070 398 730 - Aleksandar

 Златко

Потврден огласувач