Logo

Kawasaki kx 125

Број на оглас: 3152801 | Објавен на: 16.02.2019, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kawasaki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1997

Модел: KX

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ram od Kawasaki kx 125 full kros extra
CENATA E FIKSNA

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 *****

Потврден огласувач