Logo

BMW 535d E60 M-pac

Број на оглас: 3152947 | Објавен на: 16.02.2019, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 535

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 200 kw / 272 ks

Цена: 11.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam bmw 535d e60 2006 donesena od ch so full oprema siber M paket so M 19 felgi so sve novi gumi
zadni 275-30 so predni 245-35
registrirana do 18.12.2019 so A tes foliji premnogu zacuvana so
SERVİSNA KNİSKA
mozna e zamena so po mala kola

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ersin

Потврден огласувач