Logo

AUDI A6 1.9TDI

Број на оглас: 3153184 | Објавен на: 13.08.2019, 12:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.700 €
2.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


klimatronik dvozonska
radio cd so usb i aux
elektrika na stakla
centralna na dalinsko
allu bandasi
4x novi zimsku gumi
naslon za raka napred i nazad
telefon,zavesi
novi diskovi i plocki
napraven golem i mal servis
Moze zamena za audi a3 nad 2004g peugeot 307, 308 207 208, seat leon, ibiza, golf 5

TEL ZA KONTAKT
075 603 119 NIKOLA

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач