Logo

NOKIA (1209) (100) (6303i)

Број на оглас: 3153201 | Објавен на: 12.02.2019, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: (1209) (100)

Боја: Black

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 1209 - 600 den.
NOKIA 100 - 800 den

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач