Logo

Jeep Grand Cherooke

Број на оглас: 3153293 | Објавен на: 24.04.2019, 01:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Extra socuvan so fabricki zatemneti dupli stakla so oznaka v 3.0 mercedes motor so full oprema moze zamena 070779363

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 .......