1 / 4
Racen alat
По Договор
07.02.2023 09:47

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Широк асортиман на квалитетен рачен алат TOLSEN достапен во малопродажба и големопродажба


За сите подетални информации и прашања посетете не на www.baukit.mk или на тел.број.
2 2580-852, исто така и во нашиот во нашиот продажен салон во Скопје на Бул. Александар Македонски бб

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Баукит Груп/Baukit Grup
Бул. Александар Македонски бб
Потврден огласувач
3892 2580-852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам