Logo

Se prodava gjipot,ekstra sostojba

Број на оглас: 3155587 | Објавен на: 12.02.2019, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: REXTON

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava voziloto,vo ekstra sostojba,servisirano,novi gumi,full oprema,mercedes mortor,2.7.tdi, za poveke informacii
Vemolam zvonite na 070/498-447-ACE

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач