Logo

Doberman mazjak spremen za parenje (Доберман)

Број на оглас: 3155666 | Објавен на: 11.07.2019, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Доберман стар 3 години со одлично потекло е спремен за парење. На огласот има слики од кучето, а и од педигрето.. кој се разбира од педигрето знае за каков квалитет станува збор :)

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач