Logo

Alcatel 2001x SO GOLEMI BROJKI

Број на оглас: 3155770 | Објавен на: 18.02.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: 2001x

Боја: Black

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.800 МКД
2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e so golemi brojki
Pogoden za postari lica
Cena 1800 den

 goce

Потврден огласувач