Logo

RABOTA VO GERMANIJA

Број на оглас: 3155823 | Објавен на: 15.02.2019, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Општи работни места

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1.800 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА МОБИЛЕН/ VIBER / WHATS APP 004915253233565 РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА!!! СЕ БАРААТ РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ВО ДИСКОНТ ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК. ПОЧЕТНА ПЛАТА ОД 1 800 - 2 000 ЕВРА, СМЕСТУВАЊЕ И ПРЕВОЗ ДО РАБОТНОТО МЕСТО И ОБРАТНО СЕ ОБЕЗБЕДЕНИ. УСЛОВИТЕ СЕ: ДА ИМАТ БУГАРСКИ ПАСОШ И ПО МОЖНОСТ ДА ИМААТ И БУГАРСКА ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА И ДА НЕ СЕ ПОСТАРИ ОД 40 ГОДИНИ.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Mitko

Потврден огласувач