Logo

Se prodava gjipot,ekstra sostojba

Број на оглас: 3155909 | Објавен на: 12.02.2019, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava voziloto,vo ekstra sostojba,servisirano,novi gumi,full oprema,mortor,2.5 dizell,so zelen karton,za poveke informacii
Ve molam zvonite na 070/498-447-ACE

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач