Logo

Терен Ауто Плус Охрид

Број на оглас: 3157578 | Објавен на: 12.04.2019, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Teren Auto Plus Ohrid
Салон за продажба на користени возила
Сопствен увоз на користени возила од
-Германија
-Белгија
-Холандија
Проверени возила, технички во беспрекорна состојба, сервисна историја.
За подетални информации за возилата посетете ја нашата веб страна
WWW.TERENAUTOPLUS.COM
WWW.TERENAUTOPLUS.COM
WWW.TERENAUTOPLUS.COM
http://www.terenautoplus.com/mk/vozila
http://www.terenautoplus.com/mk/vozila
http://www.terenautoplus.com/mk/vozila

Огласи од: TEREN AUTO PLUS

TEREN AUTO PLUS

Ul. Naum Ohridski 117 n. Raca Ohrid
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 TEREN AUTO PLUS

Потврден огласувач