1 / 12
Orman za konduri
4.700 МКД
13.09.2022 19:39

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов


Novi ormari za konduri
Dve vrati racki(73cmx68cmx16cm) 2500 den.
Tri vrati racki(108cmx68cmx16cm) 3500 den.
Cetiri vrati racki(143cmx68cmx16cm)4300 den.
Dve vrati dvoreden(85x65x25cm)2750 den.
Tri vrati dvoreden(121x65x25cm)3700 den.
Cetiri vrati dvoreden(157x65x25cm)4700 den.
Tri vrati dvoreden(115x65x25cm)3050 den.
Zakacalka plus dvoreden 4100 den.
Zakacalka plus ednoreden 3650 den.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Dejan
ул.китка бр.52
Потврден огласувач
070727633
Испрати Е-маил до огласувачот

Orman za konduri

2750 МКД

mebel

3000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам