Logo

PEUGEOT 306 1.8 ST

Број на оглас: 3157845 | Објавен на: 11.02.2019, 23:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е максимално сочувано, гаражирано и редовно сервисирано, со ABS, електрика на стакла, сончев кров, нови гуми, серво волан,алумински бандажи ...Единствено само истечена регистрација и се продава поради заминуванје во странство .. Вреди да се види екстра цена за екстра машина. ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ- 078-265-524 ХРИСТИЈАН....

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  mario