Logo

Renault Safrane 2.0 benzin-plin

Број на оглас: 3157873 | Објавен на: 20.02.2019, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Safrane

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba so mnogu oprema atestiran plin i euro kuka.moze zamena za pomala kola

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач