Logo

WV PASSAT

Број на оглас: 3157961 | Објавен на: 21.02.2019, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9/110 tdi KLIMATRONIK, registriran so zelen karton, I bez texnicki I vizuelni nedostatoci

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач