Logo

SHARAN 1.9 TDI 9O KS SO KLIMA I ZELEN KRATON

Број на оглас: 3157994 | Објавен на: 09.04.2019, 04:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sharanot e vo odlicna sostojba se si fukconira na nego so zimski gumi i zelen karton regustriran do 8 avgust 2019 za poveke info na 075 554 694

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Lljubisa