Logo

Renault Master

Број на оглас: 3158068 | Објавен на: 06.07.2019, 00:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.750 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e so defek na turbinata drugo e vo odlicna sostojba..

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач