Logo

BMW X5 3.0d НАЈЕФТИНО

Број на оглас: 3158411 | Објавен на: 30.01.2019, 11:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 6.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ЏИПОТ Е ЕКСТРА.
МОТОРОТ И МЕНУВАЧОТ И СЕ ДРУГО РАБОТИ БЕСПРЕКОРНО
СЕ ПРОДАВА ЕФТИНО ЗА ДА СЕ ПРОДАДЕ ПОБРЗО

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 zan

Потврден огласувач