Logo

Kotel za parno na struja 18kw

Број на оглас: 3158469 | Објавен на: 16.08.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Се продава котел за парно на струја 18 киловати. Монтиран пред 6 години, но користен многу малце. Комплетно во исправна состојба.
Broj za kontakt : 077663115

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Zlatko

Потврден огласувач