Logo

Продавам Oris 644 27 jewels

Број на оглас: 3158470 | Објавен на: 23.08.2019, 13:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Продавам oris 644 27 jewels во беспрекорна состојба.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Mendo

Потврден огласувач