Logo

VW BORA 1.9 TDI-116-KS - 2001 god 6BRZINI

Број на оглас: 3158609 | Објавен на: 23.08.2019, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW BORA 1.9 TDI - 116 - KS - 2001 GOD. . . .kompletno servisirana so novi gumi vo exstra sostojba
registrirana i zelen karton do 7. 2020 god

  Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

  angel

Потврден огласувач