Logo

ALASKA-PANOPLY - ZIMSKA JAKNA

Број на оглас: 3158668 | Објавен на: 20.02.2019, 16:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: L

Боја: Темно сина

Цена: 690 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


JAKNATA E KAKO NOVA, SO DVE LICA, VODOOTPORNA, VELECINA - L

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач