Logo

Продажба на станови во АРМ

Број на оглас: 3158685 | Објавен на: 23.01.2020, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 44 m²

Греење: Друго

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Илија Николовски - Луј 5

Цена: 780 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


..:SOHO RESIDENCE BITOLA:..
е ситуирана на најдобрата локација во старата касарна веднаш под Тумбе-кафе. Нуди врвен квалитет и неверојатен поглед на Тумбе-кафе и Пелистер. Новите улици прават брз достап до центарот на градот како и градското шеталиште. Нудиме соработка со сите банки како и промотивна цена за плаќање во готово.

Инфо 075237658

СПЕЦИФИКАЦИЈА:
Станови за продажба од 50 m2 до 101 m2. Цената изнесува од 780 до 820 евра за m2 во зависност од ориентацијата и местополжбата во зградата. Soho Residence се состои од 36 станови кои се изградени во најсовремен, европски архитектонски изглед, за граѓани кој сакаат модерен и мирен живот во чиста еколошка средина. Зградата поседува А класа енергетско-ефикасен сертификат. Фасадата е демит со дебелина од 10 cm и термопан PVC дограма со најновото 4 сезонско стакло. Секој стан има можност за поставување на топлотни пумпи за радијаторско греење. Во подрумскиот дел се сместени визби, соодветни на секој стан.
Во цената е вклучено:
- Ламинат
- Плочки
- Санитарија
- Медијапански врати
- Блиндор влезна врата

www.stacarchitects.com
www.sohobitola.com
evroinzenering@yahoo.com

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач