Logo

Lucerka

Број на оглас: 3158766 | Објавен на: 24.02.2019, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lucerka treto kosenje.lucerkata e prva klasa i stoi siot list.edno bale tezi okolu 25 kg

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач