Logo

Gumi za kros cross enduro motori

Број на оглас: 3158883 | Објавен на: 18.10.2019, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Prodavam gumi za kros enduro nov dimenzija
120.90/18
110.90/18 ka koj saka cena 1000den
Tel.076-980-335

  Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

  zeko

Потврден огласувач