Logo

PSP

Број на оглас: 3158984 | Објавен на: 29.05.2019, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Prodavam psp flesuvano so 32 giga memoriska i usb kabel za pc so polnac i 34 igri na nego 070 261 347

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ace