Logo

Bmw x3 3.0d 4x4 xdrive

Број на оглас: 3159021 | Објавен на: 22.04.2019, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki do rek so servisna histori uvezen ot ch ch
Cenata za kesh

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 qamil

Потврден огласувач