Logo

ZAMAEC AUDI 2.0 tdi

Број на оглас: 3159903 | Објавен на: 05.03.2019, 03:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: ZAMAEC LAMELA 2.0 tdi AUDI

Tип на делови: Менувачи

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


zamaecot e vo dobra spstojba od isoravno vozilo komplet e cel set so lamela potisna od audi a6 2.0 2006

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач