Logo

Mazda.5..2.0.dizel..set 7 .sedishte

Број на оглас: 3160036 | Објавен на: 09.08.2019, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava so site platen davacki do rek kolata uvezen ot ch ch ch cenata za kesh zzmena druk cena

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  qamil

Потврден огласувач