Logo

Opel

Број на оглас: 3160266 | Објавен на: 14.02.2019, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba plin so atest reg cela godina
Telefon 078617142 CVETE . BARAJTE NA OVAJ BROJ.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 kovaceskidusko10@gmail.com

Потврден огласувач