Logo

Nikon d3200

Број на оглас: 3160612 | Објавен на: 26.04.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Nikon

Цена: 200 €
220 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristen Nikon D3200 so objektiv 18-55mm VRII, aparatot e vo odlicna sostojba i sleduva so torbicka i site dodatoci..

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 mihail

Потврден огласувач